Zabiegi

Makijaż permanentny

Zabieg polegający na trwałym podkreśleniu brwi, ust oraz oczu. Jest to wprowadzenie pigmentów do zewnętrznych warstw skóry za pomocą jednorazowych, sterylnych igieł (kartridży). Pełny zabieg składa się z minimum dwóch spotkań.

Mezoterapia mikroigłowa i mikronakłuwanie

Zabieg polega na mikronakłuciach skóry przez które przenika aplikowany preparat, dobierany indywidualnie do potrzeb klienta oraz do problemu skórnego. Nakłucia powodują również przerwanie wiązań kolagenowych, które ulegają stymulacji. Namnażające się komórki odbudowują strukturę tkanek i włókien elastycznych.

Mezoterapia igłowa

Zabieg polega na wstrzykiwaniu odpowiednich preparatów w obszar skóry właściwej. Mezoterapia usprawnia funkcjonowanie komórek – przyspiesza procesy odnowy, reguluje ich metabolizm, Pobudza fibroblasty do wytwarzania włókien kolagenowych.

Zabiegi laserowe

Laser frakcyjny wykorzystuje technologię Ultra Pulse CO2, która polega na wytwarzaniu w skórze właściwej niewielkich, kontrolowanych uszkodzeń. W wyniku promieniowania lasera następuje odparowanie i koagulacja tkanek w strefach  mikrotermalnych - energia cieplna dostarczona w głąb skóry aktywuje procesy gojenia i wspomaga syntezę kolagenu.

Makijaż permanentny

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia mikroigłowa i mikronakłuwanie

Zabiegi pielęgnacyjne

Mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, zabiegi antyoksydacyjne, PCA Skin, peelingi chemiczne Mesoestetic, Medi-Derma, Peelingi chemiczne złożone, PRX-T33, PQ AGE, BioRePeel Cl3 oraz Resvera ACF

Zabiegi laserowe

Zabiegi antycellulitowe

Dermomasaż, Liposukcja ultradźwiękowa, Fale Radiowe

Zabiegi pielęgnacyjne

Zabiegi antycellulitowe

Copyright 2019 LiviArtMed Kosmetologia Medyczna

Kontakt

LiviArtMed Kosmetologia Medyczna

 

Adres:

ul. Ogrodowa 9

63-800 Gostyń

 

Telefon: 795 085 176

Email: liviartmed@gmail.com

Umów się na wizytę